Maqin per sdruthktari ( e kombinuar ) ne gjendje..

Shitet nga: xxxx 24 Mar 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes maqin per sdruthktari ( e kombinuar ) ne gjendje te rregullt , pak i perdorur siq shihet ne foto pres blers serioz , mund te kontaktoni dhe ne viber 049373317
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim