Millwauke Akku 4,0 Amper

Shitet nga: Jetoni 29 Jan 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes akku millwauke me 18 Volt dhe 4,0 Amper millwauke edhe nje nder maqinat me te shitura ne europe ,,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim