Millwauke Akku

Shitet nga: Jetoni 13 Jan 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

295 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes millwauke akku teknologjija ma e re me licium akku dhe motorrin pa brusha ka 18volt dhe 2,0amper.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim