Montues i gomave , balancues i gomav dhe Kompresor

Shitet nga: Hasan Gucati 06 Pri 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes keto prodhime : montues i gomave eshte prodhime Italian Kurse balancues i gomave eshte gjerman dhe Kompressor eshte prodhime gjerman
Jan shum pak te perdorura
Dhe Jane ne gjendje te rregullt
Jan me manual te tyrin
Qmimi eshte 2500€ ,ose me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim