Pompe Uji zhytse 300W

Shitet nga: Agron 16 Gsh 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pompe Uji, pompa eshte zhytese dhe e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim