Prese e qeramikes

Shitet nga: vali 12 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes nje prese te qeramikes dhe granitit, original Sigma 128cm, e ardhur nga Italia,
Eshte e re e pa perdorur,
Ose bej nderrim me dy makina te firmes super pro siq e shifni ne foto me ngjyr te kuqe .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim