Shes makinen Gording 70eu.

Shitet nga: Vedat 19 Pri 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes makinen Gording 70 eu , frizin 80eu ,dhe nje frig 30 eu .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim