Shes ose ndrroj me sharr elektrike,kompresor ajri

Shitet nga: toti 08 Jan 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes ose ndrroj akfariumin me naj ..... SHARR ELEKTRIKE....,KOMPRESOR TE AJRITi..... me ......AUTOLARJE .....dhe naj qka qe me komvenon
akfariumin e kam punu vet gjithashtu e kom edhe gurt e me ngjyr te zi edhe te bardh per dekorim qe vendosen ne pjesen e poshtme te akfariumin, i kom edhe guacka per dekorim .
Akfariumi e ka edhe gjamin permbi .
Gjamat e akfariumit e kan trashshsin 6 mm
Dimensionet e akfariumit : gjatsia 110 cm , gjersia 60 cm , lartsia 65 cm .
Nr kontaktus 049799451 & 045891344 & viber +38649799447
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim