Shllafa per Kärcher

Shitet nga: Jetoni 29 Jan 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shes shllafa per kärcher dhe shum pjes tjera si p.sh. pistole,pumpa,dyse, dhe bejm edhe servisimin e tyre dhe vetem me pjes orgjinale kärcher te ardhura nga gjermania,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim