Termo

Shitet nga: Agron 10 Pri 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Mitrovicë
Termo ne gjendje shume te mire pune si dhe shume e ruajtur . I mirepresim bleresit serioz ne numrat e telefonit 044-860-750, 049-690-038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim