U shit flm merrjep

Shitet nga: xxxxxxx 03 Pri 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes akku baterin 36 volt me dy bateri i ardhur nga gjermania eshte shume i ruajtur dhe me pune prefekte.nr 049 495-226
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim