Wacker

Shitet nga: Malush 01 Pri 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Sjellim makina per ngjeshjen e tokes "valak" sipas porosis dhe mjete te ndryshme per ndertimtari...
Te interesuarit mund te na kontaktojne ne viber +46737616044
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim