makina per zdrukthtari urgjent

Shitet nga: makina 31 Gsh 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
punojn dhe jane ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim