Kornizat, ramat per lokale, material alumini

Shitet nga: IT 12 Tet 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes kornizat (ramat) per lokale nga alumini, me dimenzione 6.5 m te gjata, 2 m te nalta, dyert 1.30 m (dy copa) dhe nje tjeter 4. 5 m e gjate, 2 m e nalte, 1.30 m dera, kan dritare per ajrosje qe hapen dhe mbyllen
Çmimi 1,500 € komplet ose shiten edhe ndaras
Tel. 049 202 198
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim