Dekorime Knauf Glet Ngjyrosje Tapeta etj

Shitet nga: Behar 02 Shk 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Bej dekorimin dhe renovimin e shtepive, banesave, lokaleve, etj. Punojm me knauf, glet, tapeta, ngjyrosje, etj.
Per me teper mund te kontaktoni ne numrin 049 348 266 dhe Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim