Dritare Druri

Shitet nga: Sabit 21 Gsh 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Dritare Druri me dy Xhama 3copa 80/140 2copa 80/120 dhe 2copa per terrasa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim