Dritare dyr

Shitet nga: Shitesi 20 Shk 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shiten dritaret dupllo krah si dhe dera e hymjes me gjith roletne komplet qmim i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim