Dritare,laminat,dere

Shitet nga: milaim 20 Mar 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Mitrovicë
dritare me profil gjerman 120x240 , laminat 16m2 , dhe dere per dhome te gjitha 6 muaj te perdorur , te gjitha 270€ .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim