Dritare

Shitet nga: Privat 15 Shk 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shiten dritaret me dy par gjama 4 dritare me gjith rolente shum pak te perdorura me dimenzione 1.40cmX1.80 50euro copa
Dhe 1.40X1.70 si dhe dera e hymjes 1.35x2.10 70euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim