Dyer dhe dritare te drurit

Shitet nga: Astrit 22 Sht 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
She's Dritare dhe deren e hymjes per shtepi jan nga druri jan 13 Dritare standarde 80x140cm dera e hymjes dimensionet e deres te hymjes 1.40 x2.20cm dhe dritarja e ballkanit nalt 80x2.00cm . Pres Blers serioz ju Flm per Mirkuptim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim