Dyer e dritare te plastikes ne zbritje BEKA-DEKOR

Shitet nga: emin mahaj 14 Shk 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Mitrovicë
PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES si DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE:
80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu
80:120-75eu pa rolet. kurse me rolet 120eu
80:205-125eu pa rolet kurse me rolet 185eu
80:210-dyer banjos 120 eu
60:60 gratis
DYER GARAZHDAVE 900 eu
dyer te humjes prej 250-750eu
Te nderuar klien per prodhimet tona garantojm 15vite .transporti dhe montimi ne ter kosoven .dritaret jan me tre goma dhe 8cm profil
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim