Dyrë dhe Dritare

Shitet nga: Bekim 17 Pri 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shiten Dyrtë dhe Dritaret e shtëpis e cila oshtë në Foto,
Dera oshtë Alumin Dritaret Plastik

Qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim