Dyr dhe dritare per Shtepi

Shitet nga: Astrit 20 Pri 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
She's Dyr dhe dritare nga Druri jan 13 copa dritare 140x80 ndersa dera e hyrjes 217x140 dhe nje der te ballkonit 2.00x90 dhe tri dyr te dhomave 2.00x1.00 jan te drurit pres blers serioz qmimi i arsyshum Faleminderit per Mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim