Dyr dhe dritare

Shitet nga: Mit'hatit 13 Shk 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shiten dyrt e dhomave si dhe dritareret.
Osht edhe dera e hymjes të gjitha jon të
Aluminit jan dyr dhe Dritare standarte
Per ma shum thirr ne tel. 049 494762
Qmimi I arsyshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim