Fabrika per prodhimin e dyerve dhe dritareve ALB..

Shitet nga: Lavdim Hasani 08 Shk 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Përshkrim i sendit

Fabrika per prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastikla dhe alumini me roleta te jashtme dhe mbi dritare si dhe te brendshme dhe gilindera. ALBINI PLAST...! Me dritaret nga ALBINI PLAST do të keni izolim të përkryer nga zhurma dhe ambienti i jashtëm. Profili ALUPLAST siguron edhe izolim të shkelqyeshëm kundër ndikimit të temperaturave të jashtme, duke ruajtur atmosferën brenda dhomës ashtu siç dëshironi ju. Te gjitha produktet jane me garancion. Transporti mbrenda Kosoves Gratis....! JU MIR PRESUM ALBINI PLAST NE RRUGA E ULQINIT...! PRONARI LAVDIM DHE EKREM HASANI +37744888153 +38649219814 +38649252552
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim