Gypa per reklama

Shitet nga: Shkelzen 09 Qer 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes 9 gypa me dimenzione te ndryshe te cilat jan te destinume per vendosjen e reklamave dhe te kornizave te tyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim