HIDROIZOLIM Zvicerran --PVC--Sika www.hidroizol..

Shitet nga: F.Bunjaku 29 Krr 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Punojm te gjitha llojet e hidroizolimeve dhe termoizolimeve me materiale te firmave me t e njohura botrore :
-Kulme te rrafshta deri ne finalizim
-Terasa te ndryshme
-Podrume
-Pishina
-Vende me vibrim(lekundje)
-dhe shume hidroizolime te tjera.

Posedojm te gjitha prouktet e Sika-se si :
SARNAFIL,SIKA PLAN,MULTI PLAN,REPHANOL
Punojm edhe me kondor si: Bauder , Index etj.

Posedojme mbi 30 lloje te izolimeve te FTOHTA

Te gjitha keto kryhen me mjete me bashkohore dhe posedojne garancion nga 20 deri 50 vite (produktet e sika-se)

F.Bunjaku 044-284-797/045-657-969
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim