HIDROIZOLIM ME MATERJAL ZVICERRAN

Shitet nga: luan shala 18 Pri 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
bejm hidro dhe termoizolimin e terasave pishinave bodrumeve me materjal zvicrran me garancion te perjetshum na kontaktoni 049 217 324 044 630 056 ju mirpresim jemi me te miret dhe me te sigurtit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim