Hidro izolim materijal i importuar nga zvicrra P

Shitet nga: ntsh. adi. 25 Shk 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
bejm izolime dhe HIDROIZOLIME me materjal zvicrran SARNAFIL qe perdoret per kulma t rrafsha tarasa banjo

pishina moqale me garanci t perhershum perr gjdo info : 044 828 805 / 049 346 077 ose www.sarnafil-ks com

SELIA Nr-1 Q.M.I MRAPA HIB PETROLL

SELIA Nr-2 TE URA E MADHE FERIZAJ-KAQANIK

FACEBOOK -HIDROIZOLIM ADI-

viber +37744828805
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim