Konstruksion !

Shitet nga: Arian 21 Nën 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Konstruksion metalik , për garazha dhe depo !
Dimensionet :
Gjatesia : L = 3.25 m
Lartësia : h = 0.50 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim