Kulmi i shtepis qeremide dhe lan

Shitet nga: shitet kulmi qeremide dhe lan 16 Mar 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shitet kulmi i shtepis ne vushtrri
2400 copa qeremide
26 copa lan 6 metra
60 copa lan 4 metra
800 metra shipka
qmimi sipas marrveshjes
kontakto 049 - 793-751
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim