Maqina pune

Shitet nga: bedri 02 Mar 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
matorr sharr still qe e bone prerjen e betonit
Dhe prerse e kiramikes jone ne gjendje shume te mire pune nuke jane te perdura vetem nje here
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim