Materialin ndertimor te shtepise.

Shitet nga: Lulzim Pllana 25 Shk 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes urgjentisht materialin ndertimor te shtepise qe do rrenohet.
Arsyeja e rrenimit: Leshimi i truallit per ndertimin e banesave.

Shtepia ndodhet ne qender te Mitrovices. Materiali ndërtimor eshte ne gjendje shume te mire.

Ne materialin ndertimor, perfshihen:

1. Qeremidet
2. Bllokat
3. Dritaret
4. Dyert
5. Traret
6. Laminat
7. Llamperia
8. Dhe te tjera

Cmimi i volitshem.

Numrat kontaktues: 044 788 131 dhe 049 357 267
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim