Meti Grup

Shitet nga: Helmeti 25 Dhj 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Bejm rregullimin e oborrit tuaj me kocka kupza te gjitha llojeve .Tretuareve Parkingjeve Siperfaqeve gjelbruse mbjelljen e Barit rregullimin e kanalizimit rregullimin e instalimeve Elektrike si dhe saldime te metalit dhe ngjyrosjen e,Dyer rrethoja te oborreve,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim