Ndermarrja Prodhuse Montuse "NDERIMI"

Shitet nga: basri xani 27 Pri 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Punojm keto punë:
Rrethoja nga betoni dhe matali sipas porosis
Gilindera po ashtu nga betoni dhe metali sipas porosis
Dyer per oborr dhe perr shtalla
Kocka te ndryshme
Qeshme te ndryshme
Vazo dhe elemente tjera zbukuruese per oborr etj etj...
Për me shumë informata na kontaktoni ne nr 044 199 007 049 148 946 viber +38649435904 dhe ne fb ilmi xani
fb ndermarrja prodhuse montuese NDERIMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim