Parket per shtepi

Shitet nga: mahir 14 Dhj 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR

Komuna: Mitrovicë
Parketi mozaik i cilesis se lart eshe i paketuar dhe i posa ardhur ma zvicrra ne sasi prej 150 metrakatror.
Kontakti: 049347561
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim