Qeremide

Shitet nga: Enver Gashi 07 Dhj 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes qeremide me qmim te volitshem kam rreth 110 cope dhe rreth 10 kulmare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim