Rrethoja nga druri

Shitet nga: Adnani 15 Mar 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Bëjm rrethoja nga druri per oborre lloje te ndryshme,mbulimin e terasave si dhe veranda verore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim