Rrethoja për Oborre

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SH.P.K AB COATING 03 Qer 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
AB-COATING bën prodhimin e panel rrethojave nga shufrat e qelikut me diametër prej 4mm deri në 8mm të formuara me saldim elektro rezistencë
të galvanizuar me zinkë në të nxehtë dhe të mbrojtura me veshje plastike me ngjyrë elektrostatike dhe të pjekura në temperaturë gjërë në 200 C

Per me shume vizitoni www.abcoating-ks.com

Ne gjithashtu bejme plastifikimin e metaleve me pluhur sipas porosis se klientve si psh ( rrethoja,gilindera,profile te ndryshme te metaleve.).
Tel&Viber 044291570 ose 049251248

Per me shume vizitoni www.abcoating-ks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim