Shtylla Betoni

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MENDI 29 Dhj 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
N.T.P MENDI Shtime bëjm prodhimin e shtyllave (Stubave) të betonit me vibrim me dimensione: 2.60m dhe 2.00m
2.6m ka këto përmasa: gjatësi 2.60m gjerësia 8/8cm, 4 (katër) fije armaturë 6 (gjashtë) stafa (zingia) 7 (shtatë) vrima, ndërsa, 2.00m ka keto përmasa: gjatësia 2.00m, gjerësi 8/8cm, 4 (katër) fije armaturë 6 (gjashtë) stafa (zingia) 5 (pesë) vrima. Si edhe e bëjna montimin dhe hapjen e vrimave me makin speciale per to


Kemi shtylla me Dimenzione 13x12 =2.60 edhe shtylla 13x12=2m te gjitha shtyllat e firmes Mendi jepen me 10vjet garancion .Risi risi nga data 01 qerahor 2016 Fillojm prodhimin e shtyllav te sistemit italjan me sajll Po ashtu bejm montimin dhe rrethojen I gjith transporti brenda Kosoves gratis Jeni te MirpriturProdhimi Shtime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim