material dertimtarie

Shitet nga: brahim 20 Pri 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kemi kulem me qeremide derasa dhe kemi land per kulem kemi patosa laminat bojlera kada etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim