shes material te shtepise se vjeter ,dyer ,dritare

Shitet nga: shukri 06 Dhj 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shitet materiali i shptepise se vjeter shtepia eshte nji kateshe e parrezuar , ne qofse jeni te interesuar per mmaterial kontakt nr tel , perndryshe materialin e shes me marreveshje ne qofse dikush eshte i interesuar me rrezu shtepin dhe materiealin me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim