shitet drunat e zinj -lan te shpis

Shitet nga: dx 17 Shk 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shiten lant e shpis jan te zinj dhe nuk jan te kalbur
mund te shiten te gjitha apo vetem disa sipas blersit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim