Bejm Ngjyrosjen e mobileve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobile 31 Jan 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Antikë dhe Art
Bejm ngjyrosjen e gjitha mobileve si komoda tavolina karrika etj etj.
Gjithashtu bejm renovimin e garniturave kandev karrikav etj
na kontaktoni ne viber: +38649330192 apo +38649330193
Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim