Komode antike me makine kepje

Shitet nga: Driton 15 Sht 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Antikë dhe Art
Komode nga druri Masive. Me makine kepje bagat....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim