Komode antike me makine t'kepjes

Shitet nga: Riza 05 Sht 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Antikë dhe Art
Komode nga druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim