Piktura

Shitet nga: Besniku 05 Dhj 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Antikë dhe Art
Piktura punim dore,te ardhura nga Gjermania.
Cmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim