Porcelan Karolina set(komplet)qaji

Shitet nga: Driton 15 Sht 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Antikë dhe Art
Komplet per caj 8cope....ngjyra Ivory.made in poloni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim