Punime dore per kopsht

Shitet nga: zbukurime 25 Shk 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Antikë dhe Art
Shes nje makine druri , traktor me prekolic dhe pa prekolic , dy zgidha dhe nje biciklete , te gjitha punim dore nga druri ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim