Vazo

Shitet nga: MIPONTA 02 Jan 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Antikë dhe Art
ESHTE VAZO QELQI ME DEKORIM TE VEQANT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim